Halogeniniai šildytuvai SOLART M

Halogeniniai šildytuvai SOLART M

Gamintojas: Drewart
Prekės kodas: solart-M
Būsena: Sandėlyje
187.96 €
Be PVM: 155.34 €
Kiekis: + -

Turimi variantai

*
*

Halogeniniai aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių šildytuvai SOLART puikiai tinka atvirų ir uždarų terasų, verandų, balkonų, žiemos sodų, pavėsinių, sodo namelių, garažų, vonios kambarių patalpų šildymui. Sniego ir ledo tirpinimui ant takelių prie namų, statyboje, glaisto arba tinko momentiniam džiovinimui ir pan.

Kokybiški infraraudonųjų spindulių šildytuvai SOLART pasižymi itin aukštu našumu ir naudingumo koeficientu. Yra žinoma, kad ne visi panašiai atrodantys ir veikiantys šildytuvai turi tą patį naudingumo koeficientą bei našumą. Tai priklauso nuo šildytuvuose naudojamų šildymo elementų ir šilumą atspindinčio reflektoriaus. Našumas labiausiai priklauso nuo reflektoriaus veidrodinio paviršiaus kokybės ir nuo pasirinktų medžiagų, naudojamų reflektoriaus gamybai.

Halogeninių šildytuvų kaina labiausiai priklauso nuo techninių sprendimų ir naudojamų elementų bei medžiagų kokybės. Brangiausi yra aukštatemperatūriniai šildytuvai, gaminantys "saulės spindulius" (IRA ir IRB). Kuo žemesnė yra šildytuvo halogeninės lempos darbinė temperatūra, prastesni elementai bei gamyboje naudojamos medžiagos, tuo mažesnė yra šildytuvų kaina.

Apibendrinant, - pigesni šildytuvai pagamina žymiai mažiau šilumos energijos, sunaudojant tokį patį kiekį elektros energijos.

Kokybiški halogeniniai šildytuvai SOLART rinkoje atsirado ilgamečių tyrimų ir glaudaus bendradarbiavimo su tokiomis garsiomis firmomis, kaip Philips ir Toshiba dėka.

Galingumas
Šildytuvo galingumas 1000 W, 1500 W, 2000 W
Šildomas plotas
Šildytuvo šildomas plotas 14 - 20 kv. m
Matmenys
Šildytuvo išmatavimai 425 x 110 x 55 mm
Maitinimas
Šildytuvo maitinimas ~ 220 - 240 V

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras