Halogeniniai infrašildytuvai Infralogic BS2000, 2.0 kW

Halogeniniai infrašildytuvai Infralogic BS2000, 2.0 kW

Gamintojas: Infralogic
Prekės kodas: infralogic-bs2000
Būsena: Sandėlyje
167.69 €
Be PVM: 138.59 €
Kiekis: + -

Turimi variantai

*
*

Vokietijos gamintojo halogeniniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai INFRALOGIC - tai idealiausias būdas šildyti tam tikras, atskiras zonas lauke arba didelėse patalpose. Šildytuvai INFRALOGIC - tai puiki vokiška kokybė už patrauklią kainą. Šildytuvuose naudojamos itin didelio našumo ir ilgaamžiškumo lempos Philips HeLen Gold ir dideli, veidrodiniai, šilumą atspindintys reflektoriai.

Halogeniniai šildytuvai INFRALOGIC puikiai tinka atviroms ir uždaroms verandoms, terasoms, pavėsinėms, lauko kavinėms ir t.t. Taip pat tinka ir profesionaliam naudojimui, pvz. darbo vietų arba įrenginių šildymui didelėse patalpose, tokiose kaip angarai, sandėliai, gamyklų cechai ir panašiai.

Halogeniniai šildytuvai šilumą skleidžia iškarto įjungus prietaisą (nėra įšilimo fazės) ir reikalingame plote sukuria malonią aplinką. Jie yra taupūs, nes šildo tiesiogiai kietus kūnus (tuo pačiu ir žmones), šiluma jaučiama iškart po įjungimo, galima šildyti tik tuomet, kai labiausiai to reikia ir tik tam tikrą plotą, nenaudojant elektros energijos veltui.

Klientams, nereikalaujantiems estetikos ir nepriekaištingo dizaino, siūlome pigesnį, bet savo  šildymo charakteristikomis nei kiek nenusileidžianti brangesniems modeliams - bazinį modelį BASIC BS2000 su metaliniu korpusu. Šildytuvai gaminami trijų skirtingų galingumų: 2.0, 1.5 ir 1.0 kW. Jie turi tvirtą korpusą, apsaugines groteles, 3-jų metrų pajungimo laidą su standartiniu "Shuko" kištuku gale. Korpusas gali būti baltos matinės arba juodos matinės spalvos.
   Saugumo klasė - IP24 ir šildytuvai gali būti naudojami tik uždaruose arba atviruose patalpose po stogu (stogeliu).

Galingumas
Šildytuvo galingumas 2000 W
Šildomas plotas
Šildytuvo šildomas plotas 14 - 20 kv. m
Matmenys
Šildytuvo išmatavimai 400 x 200 x 160 mm
Maitinimas
Šildytuvo maitinimas ~ 220 - 240 V

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras