Bevielis imtuvas Auraton RTH

Bevielis imtuvas Auraton RTH

Gamintojas: Auraton
Prekės kodas: Auraton-RTH
Būsena: Sandėlyje
45.47 €
Be PVM: 37.58 €
Kiekis: + -

Auraton imtuvas RTH

Bevielis imtuvas Auraton RTH gali veikti su temperatūros reguliatoriumi Auraton 200, Auraton 2025 RTH, termostatu Auraton T-1, termometru Auraton T-2 arba lango rankena su padeties jutikliais Auraton H-1 ir skirtas valdyti visų tipų šildymo, vėdinimo arba kondicionavimo įrenginius.

Tai naujausias, pagamintas modernaus mikroprocesoriaus pagrindu, ultra-taupus, bevielis temperatūros reguliatorius.

Darbas su apkrova iki 16 A

Imtuve AURATON RTH įmontuota relė, galinčia veikti su maksimalia apkrova iki 16 A ir įdiegta technologija mažakibirkštinio perjungimo tinklo įtampos.


Apsaugotas nuo trikdžių komunikavimasis tarp įrenginių

AURATON RTH susisiekia su siustuvu 868 MHz dažnyje labai trumpomis šifruotomis transmisijomis (4 ms), užtikrinančiomis veiksmingą darbą ir apsaugotą nuo trikdžių.


Atminties algoritmas ciklų įjungimas/išjungimas

Imtuve AURATON RTH įdiegtas unikalus algoritmas ciklų įjungimas/išjungimas. Visi šildymo (kondicionavimo) ciklai per paskutinės 24 h įrašomos į imtuvo RTH atmintį. Jei komunikacija su T-1 (ir/arba termometru T-2) dėl kokių nors priežasčių būna pamestas, imtuvas RTH savarankiškai pratęs veikimą pagal įrašytus į atmintį per paskutinius 24 h ciklus įjungimas/ išjungimas. Tai palieka laiko ryšio atstatymui (trikdžių pašalinimui) arba pataisymui reguliatoriaus T-1 be ypatingo šiluminio komfortoo suprastėjimo.

 

Parsisiųsti instrukciją Auraton 3003

 

Parsisiųsti instrukciją Auraton RTH

 

 

Techniniai duonmenys
Išmatavimai 135 x 35 x 30 mm
Maitinimas
Maitinimas 230 VAC
Apkrova
Max. leistina apkrova iki 16 A

Rašyti atsiliepimą

Pastaba: HTML nesiverčia!
Blogas           Geras